ANOTACE​

Otestujte si váš postoj ke změnám!

Podívejte se na své dovednosti v jiném úhlu pohledu. Zjistěte, jak jste otevřeni změnám, pojmenujte si, co pro vás znamená bezpečné prostředí, nebo jak pracujete s chybou a jak dokážete přijímat zodpovědnost. V tomto ryze zážitkovém workshopu nebudete mít čas na sezení nad Jirou, nebo maily. Vezmeme vás do světa aplikované improvizace, která stojí na stejných principech jako agilní řízení. Projdete si cvičeními, které simulují svět. Nečekejte poučky a výpisky z manuálu, ale formou cvičení a improvizačních technik si dovednosti potrénujete naživo.

Vanda Gabrielová

Nabízí vlastní přístupy vycházející ze zdrojů, které obohatily její pracovní i osobní život. Mezi ně patří facilitace od MindArt, Mediace od AMČR, kurz transakční analýzy od ČATA a stovky hodin zaměřené na zážitkovu pedagogiku, managament, komunikaci a aplikovanou improvizaci. Na FF UK vystudovala andragogiku a personální řízení, na AMU dramatickou výchovu. Dříve se věnovala projektovému řízení v mediálních a digitálních agenturách. Časem převážila láska k osobnostnímu a týmovému rozvoji. Orientuje se na řešení problémů, zdravou komunikaci a synergii v týmu. Se svými kolegy a přáteli v jednom, pořádá programy pod hlavičkou Školy improvizace.

Marek Vozka

Muž s velkým srdcem. Před dávnými časy působil jako organizátor festivalu Jeden svět, pár let jako provozní ředitel Člověka v tísni. Několik let žil na Kavkaze. Z této zkušenosti si odnesl pokoru k lidskému utrpení a nenávist k hraničním přechodům – jako bonus i obvinění z terorismu. Nyní se věnuje klidnějším akcím, stále podniká výpravy do neznáma, ale v převleku za lektora, facilitátora či kouče. Baví ho pracovat s týmy a myslí, že je lepší hranice bořit než je překračovat. Přichází k němu lidé, co hledají vlastní cestu a touží po větším poznání sebe sama.