ANOTACE​

Najděte ideální systém odměňování pro firmu

Má být výše platu férová nebo si má každý sám za sebe vyjednat vlastní podmínky bez ohledu na své kolegy? Mají být platy tajné nebo otevřené? A jak je to s ročními bonusy? Podle jakého klíče se mají rozdělovat? Přijďte si zkusit navrhnout modely pro různé typy organizací na náš workshop. 

Martin Srb

Martin se věnuje vývoji softwaru a IT již 20 let. Během své kariéry vystřídal role od vývojáře po manažera. Pět let pracoval pro firmu STMicroelectronics jako aplikační inženýr a vyvíjel audio software pro autorádia. Poté přešel do společnosti DHL, kde se věnoval návrhu a vývoji globálních logistických systémů. Po deseti letech vyměnil logistiku za energetiku a 3 roky pracoval jako Head of Business IT pro střední a východní Evropu ve švýcarské energetické společnosti Alpiq. Po letech strávených v korporacích nyní pracuje po pražské softwarové studio Applifting, které je známé svou kulturou tyrkysové organizace.

Filip Kirschner

Filip je spoluzakladatel a COO českého vývojářského studia Applifting, které vytváří software pro přední tuzemské i zahraniční společnosti a soustředí se na špičkovou firemní kulturu. Začínal jako iOS developer, následně se věnoval grafice a UX, ale nejvíce ho baví navrhovat a stavět produkty. V Appliftingu zajišťuje každodenní provoz a fungování firmy. Když se zrovna nestará o blaho Applifterů, věnuje se windsurfingu, kultovní hře na hrdiny Dungeons & Dragons a předávání znalostí mladším generacím na ČVUT FEL.