fbpx

WORKSHOP

Agilní HR

Nová role HR v agilní společnosti

Agilita je poslední roky skloňována napříč firmami a obory a je často brána jako všelék na mnoho problémů, bez ohledu na to, zda je pro danou firmu a kontext vůbec vhodná. HR je často ve středu tohoto dění a očekává se od něj, že bude iniciativu podporovat a často také řídit. HR by tedy mělo chápat, co to ta agilita vlastně je, jak a kde může dané firmě pomoci a samo její prvky aplikovat.

Kromě základního vysvětlení, proč agilita, co to vůbec je a kde má své místo, se budeme věnovat otázkám tvorby týmů, jejich vedení a směřování, motivace a odpovědnosti zaměstnanců, vzdělávání i měření. Podíváme se také na konkrétní agilní procesy a nástroje, které mohou být uplatněny v týmech.

Pro koho je workshop určený?

HR managery, HR specialisty (řízení lidských zdrojů, talent development a rozvoj zaměstnanců), managery, ale i ScrumMastery a Agilní Coache, které zajímá problematika agilního HR.

Pokud jste v agile nováčci, doporučujeme před konferencí absolvování workshopu. Na konferenci se budou probírat témata, u kterých se počítá, že účastníci znají základní principy agilního přístupu.

 Obsah kurzu:

  • Proč agilita, kontext
  • Co to je agilita
  • Vhodný kontext, kam s agilitou (hybridní organizace)
  • Vhodnost lidí a týmů
  • Důležité koncepty agility z pohledu HR
  • Cvičení a diskuze

Školení je navrženo specificky pro potřeby HR ve světě agility a je vedeno interaktivní formou, kde účastníci sdílejí své zkušenosti a diskutují se konkrétní situace z jejich organizací.

Termíny:

22. září 2019 - Praha

začátek 9:00, konec 17:00

Cena:

Workshop + konference 12 500,- Kč (480,- €) bez DPH.

V ceně kurzu je zahrnuté občerstvení a oběd. 

Lektor:

Jaroslav Procházka

Scroll to top