fbpx

ANOTACE

O kandidátovi přemýšlíme v dlouhodobém horizontu

Na začátku bylo "docela jednoduché" zadání - snižte fluktuaci. Nečekejte však elementární přístup ve smyslu přidání peněz na mzdách. Podívali jsme se detailně na dostupná data, vyhodnotili je a interpretovali závěry. Zbourali jsme stereotypy o domnělých ideálních kandidátech, v několika iteracích a experimentech jsme vylepšili proces onboardingu pro technické pozice a navíc jsme se pustili do předpovídání budoucnosti a toho jaký výkon pravděpodobně nováčci budou mít za půl roku od nástupu.

Jana Koblížková

“Přála bych si, aby všichni chodili do práce rádi, stejně jako já. Být schopen získat si informace o zaměstnancích a propojit tak potřeby businessu s talenty či zájmy zaměstnanců, to je smyslem mé práce." Janu nejvíce baví interní HR, hledání nových řešení pracovních výzev, umístění zaměstnanců na pozice, kde mohou využít svůj potenciál, stejně jako aktivní naslouchání požadavkům managementu.

Lukáš Prchal

"Myslet na cíl, ale i na cestu, která k němu vede…. Kvalitní HR je v takovém závodě stejně důležité, jako pit stop na okruhu F1.” Za klíčovou úlohu HR oddělení považuje Lukáš flexibilitu a adaptabilitu při náboru a rozvoji zaměstnanců. Ze své pozice operations managera podporuje aktivní vedení lidí, které je při dnešních trendech pracovního trhu bezpodmínečně nutné.

Scroll to top