fbpx

ANOTACE

Nenechávejte Bejby sedět v koutě a objevujte skrytý potenciál

Na agilních meetupech se často řeší týmy, jejich samostatnost, zodpovědnosti, metriky, frameworky, jaká je budoucnost rolí, jestli je lepší waterfall nebo agile, že to “ti nahoře” nechápou, že to “ti dole” nechápou, jestli vlastně ten Scrum dělat by-the-book nebo ne apod.
Všechno výše zmíněné je samozřejmě relevantní, nicméně mám občas pocit, že se zapomíná podívat se ještě o úroveň níž – na jednotlivce, který je základním stavebním kamenem týmu. Jaké má vlohy, jaké má potřeby, co ho motivuje, frustruje, co ho drží nad vodou a co ho naopak potápí?

Velmi rád s Vámi nasdílím svoje zkušenosti, jak v naší firmě o 50 lidech pracujeme s jednotlivci a týmy, jejich rozvojovými plány, hard-skilly, soft-skilly a na konci se možná dozvíte, jak poznat, že jste agilní.

Luděk Škaroupka

Luděk poslední asi tři roky nadšeně nakukuje pod pokličku agility, momentálně jako Scrum Master ve společnosti Dataweps. Jeho předchozí zkušenosti z obchodu, projektového managementu a ecommerce mu pomáhají sdílet kolegům pohled zákazníků, stakeholderů, předat informace o problematice menších i větších firem, jejich procesů a priorit.
V posledním roce svoje aktivity zacílil na rozvoj lidí, talentový koučink (Gallup) a OKR.

Scroll to top