fbpx

Online školení

Agilní HR pro začínající

Agilní HR pro začínající

Komplexita a dynamičnost změn v dnešní době vyžadují rychlé reakce a přizpůsobení se od všech firem. Doposud stabilní trhy se dost mění a některé i otřásají v základech, namátkou bankovnictví, kamenný retail, či energetika. Situace a změny chování způsobené covidem tyto změny ještě více zviditelnily.

HR by mělo být strážcem kultury ve firmě a vlastní klíčové nástroje k její změně: od vzdělávání, přes koučování až po hodnocení zaměstnanců, benefity a pomoc při nastavování cílů. HR může být důležitým článkem změny i v agilní transformaci, pokud naskočí na tuto vlnu a je samo aktivní v řízení a návrhu změn.

Pro koho je workshop určený?

HR managery, HR specialisty (řízení lidských zdrojů, talent development a rozvoj zaměstnanců), managery, ale i ScrumMastery a Agilní Coache, které zajímá problematika agilního HR

V tomto úvodním vhledu do agilního HR si probereme principy Agilního myšlení a řízení a namalujeme si je na HR. Co to vlastně znamená a jak se to promítá do denní práce HR pracovníků na dvou úrovních:

• Podpora a iniciace změny kultury firmy na agilní firmu (agilní transformace firmy)
• Doručování HR projektů Agilně (agilní HR projekty)

Vysvětlíme si, co je agilní myšlení a jaké procesy a nástroje tyto přístupy používají.
Prodiskutujeme otázku přínosu a obtíží agilní změny a také zda a kam s ním.

Otevřeme otázky týkající se práce s daty a experimentů, které spolutvoříme s lidmi pro které HR projekty realizujeme. Součástí diskuzí budou konkrétní příklady z praxe jiných firem, které si touto změnou již prošly nebo aktuálně prochází.

Termíny:

12. duben 2021 - Online

začátek 13:00, konec 16:00

 

Cena:

Školení + konference 4280,- Kč (165,- €) bez DPH.

Lektor:

Jaroslav Procházka

Scroll to top