fbpx

ANOTACE

Agile a HR - jak to jde dohromady?

Jde dohromady agile, HR a korporát? Jak na to hledáme odpověď u nás, v T- Mobile a Slovak Telekom? Kde jsme po několika měsících hledání a experimentování? Co jsme se naučili, co se povedlo a kde jsme narazili? Jakou hodnotu chceme jako HR přinášet? Proč si myslíme, že bez zkušeností "na vlastní kůži" to nepůjde? A co nás na tom všem společně baví?

Lucie Havlíková

Žena, koučka, trenérka, psycholožka. Zavádí a rozvíjí interní koučování, sociomapování a mentorování, podporuje manažery v aktuálních tématech, hledá příležitosti pro mezifiremní i interní sdílení. Ve společností T-Mobile a Slovak Telekom spolu se skupinou interních koučů podporuje nové přístupy k práci i životu, v poslední době velmi úzce propojené s pojmem agile. Věří na respekt, otevřenost, sdílení a mezifiremní spolupráci.Ve spolupráci s neziskovými organizacemi podporuje region Střední Čechy, začínající podnikatelky a lidi, kteří hledají svou cestu.
Řídí se heslem „Není důležité, co s námi život udělá, ale co my uděláme s životem“. (Gerhard Uhlenbruck)

Lucie Blažková

Vzdělávání, rozvoj, benefity, agilita, design thinking, employer branding, fluktuace, pracovní pomůcky a všechny další možné HR produkty. To vše je náplň moji práce, které se věnují skoro 20 let v různých korporacích. Aktuálně pro 2 korporace (T-Mobile a Slovak Telekom) s německou matkou. Inovace a agilita fungují i v péči o 2 děti a manžela. Takže normální žena se smyslem pro humor, která se řídí heslem: "všechno jde, když se chce" a k tomu doplňuje, "pokud to má smysl."

Scroll to top